درباره bspasargad !

چرا فروشگاه پاسارگاد

 

شرکت بهامین سپهر پاسارگاد در تلاش است با  در اختیار گذاشتن اطلاعات صحیح از کارتخوانهای متنوع شما را در انتخاب صحیح یاری کند. این اطلاعات شامل معرفی محصول از کمپانی سازنده، ابعاد،  اطلاعات فنی، بهترین روش استفاده، سازگاری مدل، نکات مهم در نگهداری، تجربیات همکاران و مشتریان عزیز و … .  از شما نیز خالصانه درخواست داریم با در اختیار گذاشتن تجربیات خود از به کار گیری محصولات مختلف ما را در تکمیل اطلاعات صحیح یاری فرمایید. این اطلاعات از کم تا زیاد گردآوری می شود و به توضیحات محصول اضافه یا کم میشود.


دلایل انتخاب پاسارگاد:

تخصص

پاسارگاد حاصل همکاری تیمی قوی از زنجیره تامین فروش می باشد. از وارد کننده تا فروشنده که هر نفر در این تیم چندین سال سابقه در زمینه کاری خود دارد و همگی متعهد شده اند با ارائه بهترین خدمت خود تکه ای از پازل زیبای پاسارگاد باشند.می دانیم که مسیری طولانی برای رسیدن به مقصد مطلوب و آرمانی خود داریم و با گذاشتن اهداف مختلف در راستای خدمت رسانی مطلوبتر سعی در بالابردن سطح رضایت مشتریان عزیز داریم.

 

پشتیبانی با تمام توان

در پاسارگاد اولویت با رضایت مشتری است. کار پاسارگاد بعد از فروش تمام نمی شود. شروعی جدید است برای ارائه خدمات و پشتیبانی از نیازهای شما. پس به صورت مداوم با شما در ارتباط خواهیم بود.

 

پاسخگویی

پاسارگاد ۷ روز هفته در کنار شماست. همراه شما هستیم تا مشکلات شما در همه زمینه  را برطرف کنیم. سعی ما بر این است که برترین برندهای جهان را با بالاترین کیفیت در یک مجموعه گردآوری کنیم  مورد نیاز شما را آماده داشته باشیم تا در صورت نیاز فوری شما نگران هدر رفتن زمان خود نباشید.

قیمت رقابتی

پاسارگاد ادعایی در مورد پایین ترین قیمت ندارد. به دلیل وجود اجناس درجه دو که با هنرمندی تمام شبیه اجناس اصلی طراحی شده اند و فقط با استفاده از کالا یا استعلام از کمپانی متوجه درجه دو بودن می شوید. ولی به شما این اطمینان را می دهیم که کالای ارائه شده در تاج ویپ ضمانت اصالت دارد.

تمام تلاش ما ارائه محصولات متنوع با پایین ترین قیمت ممکن است.  

 

 

ارسال فوری

پاسارگاد با جدیدترین سیستمهای اتوماسیون سعی در کوتاه کردن فرآیند سفارش دادن مشتری از طریق وب سایت.

امید است که روز به روز زیرساخت های ارتباطی ارتقا پیدا کند و پاسارگاد نیز با بهره گیری از آنها رضایت شما را بیشتر جلب کنیم.

 

رصد مشتریان و سلایق آنها

پاسارگاد با ابزارهای مختلف سعی در بررسی سلایق مشتری های عزیز دارد و در این راه از نظرات و تجربیات کاربران عزیز نیز بهره می بریم. تلاش ما فراهم کردن کالاهایی است که بالاترین راندمان را برای مشتری داشته باشد و بالاترین کیفیت را داشته باشد. به همین دلیل اکثر کالاهای ارائه شده قبل از عرضه تست کیفی می شوند

 

 

پیشرو بازار

پاسارگاد سعی دارد در  زمینه کاری  یک قدم از رقبای خود جلوتر باشد و علاوه بر احترام گذاشتن به آنها با رقابت سالم باعث رشد کیفیت خدمات بازار کارتخوان شود. تنها رقابت سالم است که باعث رشد یک سیستم می شود

 

صداقت

پاسارگاد بنای خدمات خود را بر صداقت مشتری گذاشته است. باورمان بر این است که شما در یک صورت ما را به دوستان خود معرفی می کنید و به خوبی از ما یاد می کنید، زمانی که اطلاعات ما واقعیت باشد و تلاش ما در راستای بهبود خدمات باشد.

 

سبد کامل محصولات و خدمات

پاسارگاد هر نوع کارتخوان ک نیاز داشته باشید به شما ارائه می دهد.

سبد کارتخوان پاسارگاد بسیار کامل است.

 

پاسارگاد